Клопотання прокурору під час досудового розслідування

Клопотання прокурору під час досудового розслідування

Клопотання прокурору під час досудового розслідування. Зразок клопотання прокурору під час досудового розслідування. Доповідна записка прокурору.Процесуальному керівнику – ст. прокурору

______________________________________

 

КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 Клопотання прокурору під час досудового розслідування

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

 У провадженні НАЗВА СВ перебуває матеріал досудового розслідування за № ____ від ДАТА за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 317 ч. 1 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1. У даному провадженні Вас призначено процесуальним керівником.

Довожу до Вашого відома, що кримінальне розслідування в рамках вищевказаного кримінального провадження здійснюється із чисельними порушеннями норм чинного законодавства, внаслідок чого суттєво порушуються права мого підзахисного, та йому вже завдана суттєва шкода, що є підставою для внесення відомостей до ЄРДР щодо працівників правоохоронних органів та заявлення відводів слідчим.

Так, під час допиту у якості свідка ОСОБА 1 повідомив слідчого ОСОБА 2 про те, що до нього застосовувалась фізична сила під час огляду, огляд проведено незаконно, що попередні показання він давав під впливом психологічного тиску, також він власноруч написав, що побоюється незаконного тиску на нього внаслідок відмови від давання «правильних» показань. Проте, всупереч чинного законодавства, слідчий ОСОБА 2 не внесла відомості до ЄРДР на підставі заяви про злочин та не розпочала кримінальне провадження за повідомленим їй фактом, що суперечить вимогам ст. 214 КПК України.

Більше того, під час допиту ДАТА в якості підозрюваного ОСОБА 1 знов повідомив слідчому ОСОБА 2 про злочини з боку правоохоронних органів щодо нього, проте кримінальне провадження знов не розпочате, відомості до ЄРДР протягом 24 годин не внесені. Далі, під час одночасного допиту ОСОБА 1 та свідків підозрюваний знов робить заяву про злочин щодо нього, про що є відповідні відомості у протоколі, проте, знов, не виконуючи свої службові обов’язки, всупереч вимогам чинного законодавства ст. слідчий ОСОБА 2 знов не вносить відомості до ЄРДР та не розпочинає розслідування повідомлених йому фактів. Більше того, ст. слідчий ОСОБА 2 ставить ОСОБА 1 питання про надані їм свідчення в якості свідка у цьому кримінальному провадженні, достеменно обізнаний, що дані показання є недопустимими в силу п. 6 ч. 2 ст. 87 КПК України, чим ставить підозрюваного у залежність від попередніх свідчень, здійснюючи, фактично, психологічний тиск на нього.

Після того, як ОСОБА 1 змінив свої показання, слідча група збирає додаткові докази у справі, фабрикує матеріали кримінального провадження. Так, ДАТА після другого допиту ОСОБА 1 у якості свідка, слідчий ОСОБА 3 оформив протокол допиту свідка, який нібито, був присутній під час огляду. Проте, у протоколі огляду такої особи не зазначено, оскільки він не був присутній під час даної процесуальної дії.

Слідство проводиться в супереч вимогам ст. ст. 8, 9 КПК однобічно, не об’єктивно і не всестороннє, метою якого є не розкриття злочину та установлення істини по справі, а притягнення конкретної особи до відповідальності за будь-яку ціну.

В діях працівників правоохоронних органів вбачаються чисельні ознаки складів злочинів, про що подані відповідні заяви про злочини.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. ст. 21, 30, 32 Конституції України, ст. ст. 8, 9, 11, 13, 20, п. 6 ч. 2 ст. 87, ст. ст. 214, 223, 233, 234, 237 КПК України та ст. ст. 3, 8 Європейської конвенції прав і основоположних свобод людини, ст. ст. 162, 365- 367 КК України, керуючись ст. 8, 9, 36, 45, 46 Кримінального процесуального кодексу України, —

 Клопотання прокурору під час досудового розслідування

Прошу Вас

 Клопотання прокурору під час досудового розслідування

забезпечити законність та верховенство права під час проведення досудового розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні, повідомлення про підозру в якому вручене ОСОБА 1.

 Клопотання прокурору під час досудового розслідування

ДАТА                                                                                                       ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять