Адвокат обыск Киев,Обыск что нужно знать,Что могут изъять во время обыска,адвокат для обыска,дарницкий,печерский,голосеевский,шевченковский,район,днепровскиАдвокат обыск Киев

адвокат обыск киев

Обыск что нужно знать?

Начнём с неприятного. Если к Вам пришли «с обыском» значит в отношении Вас следствием собран определённый «фактаж». «Старый» криминально-процессуальный кодекс, всем своим текстом определял. что обыск, это крайняя мера, в ходе которой, доказательства просто не могут быть добыты другим путём.адвокат обыск киев

 Новый уже криминальный процессуальный кодекс Украины, который вступил в силу и действует с 20 ноября 2012 года понятия «обыск» вообще не раскрывает. Для человека, который не является юристом само понятие «обыск» знакомо из кинофильмов. Но что же это такое «обыск», совокупность каких именно действий должно называться обыском?

Что могут изъять во время обыска

 К сожалению, те кто составлял этот кодекс посчитали лишним дать чёткое определение этому – особому следственному действию. Почему особому? К вам проникаю в жильё, у Вас изымают все вещи, которые указаны в решение суда, вещи которые не указаны в решении суда. Да представьте практически всё что посчитает следователь или прокурор, по их мнению, может относится к расследованию уголовного производства будет у Вас изъято.адвокат обыск киев

Да и надо отметить, что обыск — это огромный стресс, который каждый переживает по-разному. И что даже сами юристы не побрезгуют помощью адвоката при обыске.

Адвокат для обыска

Перейдём к Вашей защите.

Можно точно сказать, что куда-то мы всё-таки «идём». Туда где чтят конституционные права граждан. Относительно недавно (в конце 2017 года) была немного изменена норма по поводу участия адвоката в обыске. Так согласно ч. 1 ст. 236 КПК Украины  следователь или прокурор ОБЯЗАН допустить адвоката на обыск.адвокат обыск киев

 Так, что не теряйте времени если вы читаете эту статью и у Вас проводят обыск смело обращайтесь к нам, ещё не поздно стать нашим клиентом.адвокат обыск киев

 Помните следователь или прокурор обязаны допустить АДВОКАТА независимо от стадии проведения следственного действия.

Телефон для срочной связи:

(093) 266-7789

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Тема: спадок

повідомлення:
Привіт, мені тітка після смерті залишила в спадок будинок по завещанію..Можно чи прийняти спадщину в будь-якій нотаріальній конторі. або тільки за місцем її проживання?. Яке документи слід подати нотаріусу в 6 міс. термін. а які позже.Какой період часу дається після 6 місяців. адвокат обыск киев на прийняття спадщини у власність. Якщо втрачено свідоцтво про смерть тітки, де можна Отримати дублікат. І у мене також втрачено свідоцтво про моє народження. як його відновити і де? Велике спасибі адвокат обыск киев.

Добрий день. Консультації такого характеру, в тому числі относительно органів. в які Вам слід звернутися. за видачею повторних документів (вони можуть відрізнятися). адвокат обыск киев Вам необхідно отримувати особисто або по телефону. в Нерухомість за місцем реєстрації померлих.

адвокат обыск киев

Тема: оформлення спадщини

повідомлення:
Добридень! Потрібна Ваша допомога в роз’яснення наступного вопроса.Я є переселенцем з м.Донецька, в даний час проживаю в м.Херсон. У липні 2016 року в місті Донецьку померла моя мама. У зв’язку з Нинішньої ситуацією деякий час мама проживала в слов’янському районі Донецької області. адвокат обыск киев оформляла довідку переселенця, але через похилий вік (84 роки) і важкої хвороби (онкологія). Вона не змогла ні перевести пенсію, ні Отримати її.

Об’єктом спадкування є тільки не отримана пенсія за період з вересня 2014 по липень 2016 року.  адвокат обыск киев другого рухомого і нерухомого майна є. Друге спадкоємців також нет. Какіе документи мені потрібно НАДАТИ і з чого починати? З повагою, Ірина Олександрівна адвокат обыск киев.

Тема:

адвокат шевченковский район

повідомлення:
добрий вечір я вже 10 років живу в будинку своєї тітки але він належить. їй за заповітом вже померлих бабусі й дідусі вона переоформила всі на себе в 2003 році. а зараз хоче оформити цей будинок на мене підкажіть будь ласка.  адвокат обыск киевяк нам краще і дешевше переоформить будинок заранее спасибо.

Добрий ранок! Для того, щоб розуміти повну картину, потрібно знати, оформлені у Вашій тітки. документи на землю під будинком. Також існує безліч інших моментів, які необхідно уточнять або особисто. побачивши документи, або хоча б Ведучи діалог по телефону. адвокат обыск киевтак як Ви дали занадто мало вихідної інформації для того.

 адвокат обыск киев щоб Отримати повноцінну консультацію.
Якщо земля оформлена, Вам необхідно буде укласти 2 договори з тіткою. а не один, що істотно впливає на ціну. Так само на ціну впливає місцезнаходження об’єкта. так як офіційні платежі вилучаються в процентному відношенні від ринкової вартості об’єкта нерухомого майна.
Рекомендую Вам звернутися за телефонами

адвокат дарницкий район

Тема: Спадкування частки Товариства з обмеженою відповідальністю

повідомлення:
Доброго дня,
У нас фірма в Києві, два засновники, обидва громадяни РФ. Один з них помер в 2014 р, закричав своє майно другого. У РФ відкрито спадкову справу, нотаріус РФ може тільки видати свідоцтво встановленої форми № 14 тобто. адвокат обыск киев

«Свідоцтво про право на спадщину за заповітом, що видається для підтвердження права на спадщину.  адвокат обыск киевщо відкрився за кордоном» в даній формі не вказується точний перелік майна.
Питання: Які повинні бути дії спадкоємця, громадянина РФ. адвокат обыск киев Який хоче вступить у спадок і оформити на себе заповідану частку в Українському ТОВ?
Заздалегідь вдячний за відповідь адвокат обыск киев.
спасибі за ответ.скажіте їжджу на машині по довереннсти потрібно міняти паспорт чи дійсна довіреність

адвокат печерский район

Так, буде дійсна.

Тема: стаття 130 АКУ

повідомлення:
Мене вчора зупинили співробітники поліції приписали мені статтю 130 АКУ. я прав у мене немає як мені бути що б не платить штраф у розмірі 10.000 грн. адвокат обыск киев і що буде якщо я не піду на суд?

Добрий день. Ви задаєте питання, а не стосується нотаріальної діяльності, відповідно, я не можу НАДАТИ Вам консультацію. Рекомендую Вам звернутися до юриста або адвоката адвокат обыск киев.

Тема:

Повідомлення:
Добрий день. У мене таке питання. Сестра померла 2 роки тому. Цього літа ми подали в суд, для вступу в спадщину з сеcтрой, вона подала відмову. Зараз вересень ми забрали рішення суду і подали документи в нотаріус, він нам повідомив що вступити в спадок і оформити на себе документи ми зможемо тільки через пів року, при уточненні чому так, нотаріус сказав що так за законом належить. Чи вірно це адвокат обыск киев?
Добрий день, при всій повазі, я не даю консультації стосовно дії іншого нотаріуса!

Ви можете звернеться до свого нотаріуса і попросити його пояснити Вам чому потрібно чекати пів року.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять