автоматичне прийняття спадщини київ

автоматичне прийняття спадщини київ,автоматичне прийняття спадщини Дарницький район,автоматичне прийняття спадщини Дарниця,автоматичне прийняття спадщини Позняки.

киев автоматичне прийняття спадщини Лівий Берег,автоматическое принятие наследства киев,автоматическое принятие наследства дарницкий район,Порядок прийняття спадщини дитиною,Як правильно прийняти спадщину в Україні.

Прийняття спадщини або відмова від її прийняття,Видача свідоцтва про право на спадщину за законом,Як прийняти спадщину спадкоємцем,фактичне прийняття спадщини,вступление в наследство украина,

автоматичне прийняття спадщини київ, автоматичне прийняття спадщини Дарницький район, автоматичне прийняття спадщини Дарниця, автоматичне прийняття спадщини Позняки, автоматичне прийняття спадщини Лівий Берег, автоматическое принятие наследства киев, автоматическое принятие наследства дарницкий район, Порядок прийняття спадщини дитиною, Як правильно прийняти спадщину в Україні, Прийняття спадщини або відмова від її прийняття, Видача свідоцтва про право на спадщину за законом, Як прийняти спадщину спадкоємцем, фактичне прийняття спадщини, вступление в наследство украина, Как дешевле переоформить квартиру вступление в наследство в военное время украина, Наследство во время войны, Как оформить наследство в условиях военного положения, Вступление в наследство Украина 2022 – цена, срок, порядок, Как вступить в наследство иностранцу в Украине, как вступить в наследство во время войны,

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

автоматичне прийняття спадщини київ

Питання:
Добрий день. Запитання такого характеру. Хочемо купити будинок, але людина вступить у спадок за місяць. Чи можемо ми укласти якийсь договір на покупку будинку, щоб він не передумав? Навіщо такий грубо кажучи поспіх. Будинок у неважливому стані, але ми вже хотіли б починати його ремонтувати. Так, і в людини грошей немає, ми всі витрати взяли б на себе, але знову ж таки, відповідний договір можна буде скласти?

Від: Тетяна <автоматичне прийняття спадщини київ
Тема: Дозвіл від батька
Регіон:Київ
Телефон:69848


Питання:
Здрастуйте, мене цікавить дозвіл від батька для видачі закордонного паспорта дитині 11 років. З чоловіком у розлученні, з дитиною живемо за кордоном. Чи може колишній чоловік сам зробити цей документ у нотаріуса у Києві? І які документи потрібні?

автоматичне прийняття спадщини київ

 

Від: Ліда <
Тема: Перетин кордону
Регіон:Київ
Телефон:06768


Питання:
Доброї ночі, я звертаюся до вас з такого питання, як може громадянин Узбекистану, який зараз перебуває в Росії приїхати в Україну? Тобто йому треба перетнути кордон між Росією та Україною, він хоче приїхати на 5-7 днів до дівчини, що потрібно зробити для того, щоб не було проблем на кордоні Росії з Україною? Дякуємо за відповідь заздалегідь.автоматичне прийняття спадщини київ
01.09

Від: Каріна <
Тема: Виїзд за кордон
Регіон:Інший регіон
Телефон:3809919

автоматичне прийняття спадщини київ


Питання:
Моя сестра 16 років їхатиме до Польщі на навчання, сама перетинатиме кордон. Чи потрібно робити довіреність від батьків?

Від: Євген <
Тема: продаж земельної ділянки
Регіон:Київ
Телефон:073320


Питання:автоматичне прийняття спадщини київ
Добридень! Підкажіть будь ласка, чи є земельна ділянка 10 соток (кадастровий номер є, призначення: під будівництво) перейшов у спадок двом сестрам. В одній частині 75% та в іншій 25% (інвалід війни 2-ї групи має 25%). При продажу ділянки, власнику 25% чи потрібно оцінювати земельну ділянку, при тому що є оцінка на 75%?

автоматичне прийняття спадщини Дарницький район

Від: Лілія <
Тема:Переоформлення будинку
Регіон:Інший регіон
Телефон:098502


Питання:
Будинок оцінили у 200 000 грн, яка приблизно ціна переоформлення?
Від: Павло <
Тема:Дарча
Регіон:Київ
Телефон:09776


Питання:
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, які документи потрібні при оформленні дарування квартири на користь дружини. Квартира була куплена у 2015 році на ім’я чоловіка, про що є витяг з держреестру. Брак був каключений у 2013 році. У 2017 році народилася дитина. На даний момент шлюб не розірваний. Дуже дякую.

автоматичне прийняття спадщини Дарницький район

 

Від: Катя <автоматичне прийняття спадщини київ
Тема:Нотаріальне посвідчення довіреності
Регіон:Київ
Телефон:09303


Питання:
Чи потрібне нотаріальне посвідчення довіреності на отримання ліцензії в Держорганах?
Від: Валерія <
Тема:Приватизація житла
Регіон:Інший регіон
Телефон:+380661

Вопрос:
Добрый день. Вопрос такового характера. Хотим купить дом, но человек вступит в наследство через месяц. Можем ли мы заключить какой-нибудь договор на покупку дома, чтобы он не передумал? На что такая грубо говоря спешка. Дом в не важном состоянии, но мы бы уже хотели начинать его ремонтировать. Да, и у человека денег нет, мы бы все расходы взяли на себя, но опять же, соответствующий договор можно будет заключить?

автоматичне прийняття спадщини Дарниця

Вот: Татьяна <
Тема:Разрешение от отца
Регион:Киев
Телефон:69848


Вопрос:
Отец для выдачи загранпаспорта ребенку 11 лет. С мужем в разводе, с ребенком живем за границей. Может ли бывший муж сам сделать этот документ у нотариуса? И какие документы нужны?

Вот: Лида <автоматичне прийняття спадщини київ
Тема: Пересечение границы
Регион:Киев
Телефон:06768


Вопрос:
Спокойной ночи, я обращаюсь к вам по такому вопросу, как может гражданин Узбекистана который в настоящее время находится в России приехать в Украину? То есть ему нужно пересечь границу между Россией и Украиной, он хочет приехать на 5-7 дней к девушке, что нужно сделать для того чтобы не было проблем на границе России с Украиной? Спасибо за ответ заранее.
01.09

автоматичне прийняття спадщини Дарниця

 

Вот: Карина <
Тема: Выезд за границу
Регион:Другой регион
Телефон:3809919


Вопрос:
Моя сестра 16 лет будет ехать в Польшу на учебу, сама будет пересекать границу. Нужно ли ей делать доверенность от родителей?

Вот: Евгений <автоматичне прийняття спадщини київ
продажа земельного участка
Регион:Киев
Телефон:073320

автоматичне прийняття спадщини Позняки


Вопрос:
Добрый день! Подскажите пожалуйста, есть земельный участок 10 соток (кадастровый номер есть, назначение: под строительство) перешел по наследству двум сестрам. В одной части 75% и в другой 25% (инвалид войны 2й группы имеет 25%). При продаже участка, владельцу 25% нужно ли производить оценку земельного участка, при том что есть оценка на 75%?

Вот: Лилия <
Тема:Переоформление дома
Регион:Другой регион
Телефон:098502


Вопрос:автоматичне прийняття спадщини київ
Дом оценили в 200 000 грн, какова приблизительная цена переоформления?
Вот: Павел <
Тема:Дарча
Регион:Киев
Телефон:09776

автоматичне прийняття спадщини Позняки


Вопрос:
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие документы нужны при оформлении дарения квартиры в пользу жены. Квартира была приобретена в 2015 году на имя мужчины, о чем есть выписка из госреестра. Брак был каключен в 2013 году. В 2017 году родился ребенок. На данный момент брак не расторгнут. Большое спасибо.

Вот: Катя <
Тема:Нотариальное удостоверение доверенности
Регион:Киев
Телефон:09303

автоматичне прийняття спадщини Лівий Берег,


Вопрос:
Нужно ли нотариальное удостоверение доверенности на получение лицензии в Госорганах?
Вот: Валерия <
Тема:Приватизация жилья
Регион:Другой регион
Телефон:+380661

Question:автоматичне прийняття спадщини київ
Good afternoon. A question of this nature. We want to buy a house, but the person will inherit in a month. Can we make a deal to buy a house so he doesn’t change his mind? Why such a rush, so to speak. The house is in poor condition, but we would like to start repairing it. Yes, and the person has no money, we would bear all the costs, but again, the relevant contract can be made?

From: Tatiana <
Subject: Permission from the father
Region: Kyiv
Phone: 69848

автоматичне прийняття спадщини Лівий Берег,


Question:
Hello, I am interested in permission from the father to issue a passport to an 11-year-old child. My husband and I are divorced, we live abroad with our child. Can the ex-husband make this document himself at a notary in Kiev? And what documents do you need?

From: Lida <
Topic: Crossing the border
Region: Kyiv
Phone: 06768


Question:
Good night, I ask you this question, how can a citizen of Uzbekistan who is currently in Russia come to Ukraine? That is, he needs to cross the border between Russia and Ukraine, he wants to come for 5-7 days to the girl, what should be done to avoid problems on the border between Russia and Ukraine? Thanks for the reply in advance.
01.09

автоматическое принятие наследства киев

From: Karina <
Subject: Going abroad
Region: Another region
Phone: 3809919


Question:автоматичне прийняття спадщини київ
My 16-year-old sister will go to Poland to study, she will cross the border herself. Does she need to make a power of attorney from her parents?

From: Eugene <
Subject: sale of land
Region: Kyiv
Phone: 073320


Question:
Good afternoon! Prompt please, there is a land plot of 10 hundred parts (cadastral number is, purpose: under construction) passed on inheritance to two sisters. One part has 75% and the other 25% (a war invalid of the 2nd group has 25%). When selling a plot, does the owner of 25% need to make an assessment of the land plot, even though there is an estimate of 75%?

автоматическое принятие наследства киев

Here: Lily <
Subject: Re-registration of the house
Region: Another region
Phone: 098502


Question:автоматичне прийняття спадщини київ
The house was estimated at UAH 200,000, what is the approximate price of re-registration?
From: Paul <
Subject: Darcha
Region: Kyiv
Phone: 09776


Question:
Good day. Please tell, what documents are required at registration of gift of the apartment in favor of the wife. The apartment was purchased in 2015 in the name of her husband, which is an extract from the state register. The marriage was concluded in 2013. In 2017, a child was born. At the moment, the marriage is not divorced. Thank you very much.

Порядок прийняття спадщини дитиною

From: Katya <
Subject: Notarized power of attorney
Region: Kyiv
Phone: 09303


Question:
Do I need a notarized power of attorney to obtain a license from the State authorities?
From: Valeria <
Subject: Housing privatization
Region: Another region
Phone: +380661

 

Pregunta:автоматичне прийняття спадщини київ
Buena tarde. Una pregunta de esta naturaleza. Queremos comprar una casa, pero la persona heredará en un mes. ¿Podemos hacer un trato para comprar una casa para que no cambie de opinión? ¿Por qué tanta prisa, por así decirlo? La casa está en mal estado, pero nos gustaría empezar a repararla. Sí, y la persona no tiene dinero, nosotros correríamos con todos los costos, pero nuevamente, ¿se puede hacer el contrato correspondiente?

Порядок прийняття спадщини дитиною

De: Tatiana <
Asunto: Permiso del padre
Región: Kiev
Teléfono: 69848


Pregunta:
Hola, estoy interesado en el permiso del padre para emitir un pasaporte a un niño de 11 años. Mi marido y yo estamos divorciados, vivimos en el extranjero con mi hijo. ¿Puede el ex esposo hacer este documento él mismo en un notario en Kiev? ¿Y qué documentos necesitas?

De: Lida <
Tema: Cruzando la frontera
Región: Kiev
Teléfono: 06768

Як правильно прийняти спадщину в Україні


Pregunta:
Buenas noches, les hago esta pregunta, ¿cómo puede venir a Ucrania un ciudadano de Uzbekistán que se encuentra actualmente en Rusia? Es decir, necesita cruzar la frontera entre Rusia y Ucrania, quiere venir a la niña durante 5 a 7 días, ¿qué se debe hacer para evitar problemas en la frontera entre Rusia y Ucrania? Gracias por la respuesta de antemano.
01.09

De: Karina <автоматичне прийняття спадщини київ
Asunto: Viajar al extranjero
Región: Otra región
Teléfono: 3809919


Pregunta:
Mi hermana de 16 años irá a estudiar a Polonia, ella misma cruzará la frontera. ¿Necesita hacer un poder notarial de sus padres?

Як правильно прийняти спадщину в Україні

De: Eugenio <
Asunto: venta de terreno
Región: Kiev
Teléfono: 073320


Pregunta:
¡Buena tarde! Indique por favor, hay un terreno de 1000 partes (número catastral es, propósito: en construcción) pasado en herencia a dos hermanas. Una parte tiene el 75% y la otra el 25% (un inválido de guerra del 2º grupo tiene el 25%). ¿A la hora de vender un terreno, el propietario del 25% necesita hacer un avalúo del terreno, aunque hay una estimación del 75%?

Aquí: Lirio <
Asunto: Reinscripción de la vivienda
Región: Otra región
Teléfono: 098502

фактичне прийняття спадщини


Pregunta:
La casa se estimó en 200.000 UAH, ¿cuál es el precio aproximado de reinscripción?
De: Pablo <
Asunto: Darcha
Región: Kiev
Teléfono: 09776


Pregunta:
Buenos días. Indique qué documentos son necesarios para la formalización de la donación del apartamento en beneficio de la mujer. El apartamento fue comprado en 2015 a nombre de su esposo, que es un extracto del registro estatal. El matrimonio se celebró en 2013. En 2017, nació un niño. Por el momento, el matrimonio no está divorciado. Muchísimas gracias.

фактичне прийняття спадщини

De: Katia <
Asunto: Poder notariado
Región: Kiev
Teléfono: 09303


Pregunta:автоматичне прийняття спадщини київ
¿Necesito un poder notariado para obtener una licencia de las autoridades estatales?
De: Valeria <нотариус киев
Asunto: Privatización de viviendas
Región: Otra región
Teléfono: +380661

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять