пенсія після 20 років служби

КИЕВ адвокат Пенсія військовослужбовця, пенсія після 20 років служби, льготная пенсия через суд.

назначение пенсии по решению суда, можно ли выиграть суд у пенсионного фонда, пенсия по решению суда.

пенсия по истечении 20 лет, адвокат льготная пенсия военнослужащих, пенсия военнослужащих 20 лет выслуги

Пенсія військовослужбовця, пенсія після 20 років служби, льготная пенсия через суд, назначение пенсии по решению суда, можно ли выиграть суд у пенсионного фонда, пенсия по решению суда, пенсия по истечении 20 лет, адвокат льготная пенсия военнослужащих, пенсия военнослужащих 20 лет выслуги

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА В ОФІСІ:

(093) 266-7789

 

 Ви також можете задати своє питання АДВОКАТУ в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації адвоката в терміновому порядку, радимо Вам, записатися на консультацію в офісі. Консультація за телефоном не проводиться. 

Свавілля Держави щодо соціального захисту осібпісля звільнення з правоохоронних органів та військової служби, що віддали їй 20 років

          Свавілля держави та постійний пошук чиновниками як завуалювати, приховати свої невдалі дії, де взяти гроші та залатати дірки в бюджеті держави, що виникають через некомпетентні дії, призвело до того, що об’єктом нападу стали живі люди, які вірою і правдою відслужили Державі 20 років та відповідно до Законів України, під час дії яких, вони йшли на службу, мали право на пенсійне забезпечення.

            Постійні зміни, переінакшення вектору в державній політиці, різні життєві обставини, що виникають несподівано, та постійне бажання людей, які прийшли до влади – всіх звільнити та поставити «своїх», призвели до порушення основних засад Конституції України.   

          Форми, які обирає чиновник, щоб звільнити досвідчену людину, яка прослужила в правоохоронних органах 20 років, дуже різноманітні. Від скорочення, через нову назву органу, де сформовано нову штатну структуру та набрано нових людей, до організації надскладних умов служби для людини, щоб вона сама написала рапорт на звільнення за власним бажанням.

          А саме складне в цьому те, що органи пенсійного фонду відмовляють у призначенні та виплаті пенсії, як елементу соціального захисту передбаченого Конституцією України.

пенсія після 20 років служби

          Так, 01.10.2011 набрав чинності Закон України щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи, яким внесено зміни зокрема й до статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», де умовою призначення пенсій за вислугу років була

наявність на день звільнення зі служби вислуги 20 років і більше, а після змін вже з 1 жовтня 2011 року по 30 вересня 2012 року і на день звільнення необхідно мати вислугу 20 календарних років та 6 місяців і більше, з подальшим зростанням вислуги кожного року, аж до 25 років.

          Наразі дуже гостро постало питання правової допомоги людям в отриманні пенсійного забезпечення, саме через погіршення Державою їх становища та порушення права на соціальний захист, що гарантувався під час вступу на службу.

          Конституція України, що має найвищу юридичну силу, наголошує – в Україні визнається і діє принцип верховенства права, а безпосередньо статтею 46 гарантовано громадянам право на соціальний захист.

пенсія після 20 років служби

          Як передбачено статтею 64 Конституції України, конституційні права і свободи людини не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. При цьому, стаття 58 закріпила – «Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи».

          Проаналізувавши судову практику необхідно підкреслити, що Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов’язані з реалізацією права на соціальний захист і сформулював чітку правову позицію, згідно з якою Конституція України відокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави.

          До цих категорій, зокрема, належать громадяни, які відповідно до статті 17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме — у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо.

пенсія після 20 років служби

          У зазначених рішеннях Конституційний Суд України вказує на те, що необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов’язана з ризиком для життя і здоров’я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей.

          Зазначені критерії повинні компенсуватися наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексу організаційно-правових економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян, як під час проходження служби, так і після її закінчення.

          Визнання Законом правових актів такими, що втратили чинність, зупинення їх дії, внесення до них змін і доповнень стосовно раніше закріплених в них прав і свобод людини і громадянина Конституційний Суд України вважає скасуванням або обмеженням цих прав і свобод.

пенсія після 20 років служби

          Тобто, розуміння сутності соціальних гарантій працівників правоохоронних органів, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій, не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства або прийняттям нових законодавчих актів.

          Статтею 6 Кодексу адміністративного судочинства України  встановлено, що суд при прийнятті рішення керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість дій держави.

          Суди застосовують принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського суду з прав людини.

Пенсія військовослужбовця

          Як приклад, рішення у справі «Федоренко проти України» від 01.06.2006, Європейський суд з прав людини, здійснюючи прецедентне тлумачення статті 1 Першого Протоколу до Конвенції, сформулював правову позицію про те, що право власності може бути «існуючим майном» або «виправданими очікуваннями» щодо отримання можливості ефективного використання права власності чи «законними сподіваннями» отримання права власності (cf., Pressos Compania Naviera S. A. v. Belgium, рішення від 20 листопада 1995 року, серія А, № 332, с. 21, п. 31).

          Таким чином, людина, що прийшла на службу у військові формування чи правоохоронні органи та віддала Державі 20 років, має право на призначення пенсії за вислугу років, а відмова у призначенні такої, порушує її конституційне право на соціальний захист.

          Моє завдання якісно представити інтереси людей, що опинились в складних умовах, які нав’язала їм Держава, та відстояти в суді Ваше право на пенсію.

Пенсія військовослужбовця

          Адвокат Давиденко Вадим

Пенсія військовослужбовця

Hallo, ich möchte ein Motorrad aus einer anderen Region kaufen, das Motorrad ist sowjetisch, aber der Besitzer sagt, dass mit den Dokumenten alles in Ordnung ist. Er ist bereit, mir das Motorrad zu schicken.пенсія після 20 років вислуги

Bitte sagen Sie mir, was ich mit den Dokumenten machen soll. Ist es möglich, einen Kauf und Verkauf aus der Ferne zu registrieren, oder kann er in seiner Stadt abgemeldet werden und mir zusammen mit dem Motorrad alle Dokumente senden, die ich auf mein Konto einzahlen werde?

Von: Ruslan <пенсія після 20 років служби
Thema: Vollmacht

Region: Andere Region

Telefon: 0662

льготная пенсия через суд

Frage:пенсія після 20 років служби
Hallo, bitte sagen Sie mir, wie Sie die richtige Vollmacht für ein Auto erstellen können, damit sie in Zukunft für Sie ausgestellt werden kann. Wenn meine Frau und ich im Allgemeinen eingeschrieben sind, kann sie dieses Auto für mich umschreiben oder nur eine Frau schreiben
? Vielen Dank.

Von: Lyubov <
Thema: Spadschina

Region: Andere Region

Telefon: 0674243664

Frage:пенсія після 20 років вислуги
Im Jahr 2014r. Ein anderer Mann starb in meiner Mutter. Spadkov rechts wurde zum souveränen Notar geschickt. Bula ist sehr groß. Der Rest wartete im Bezirk Romansky in der Region Sumy auf uns, sie übernahmen die Staatsnotare.

Während des gesamten Zeitraums erlitt meine Mutter 3 Beleidigungen. Ich hatte gehofft, dass ein souveräner Notar den Niedergang billiger arrangieren würde, aber er kam nicht heraus.

льготная пенсия через суд

Ernährung: Es ist möglich, Dokumente der Person auf ihr neu zu registrieren, die sofort zum Tod aller Kinder geschickt werden können. Vaughn lebt selbst. Es wird in der Nähe eines privaten Notars sein.

Von: Roman <пенсія після 20 років служби
Thema:

Region: Andere Region

Telefon: 097

Frage:
Guten Tag,
Können Sie mir bitte sagen, ob bei der Registrierung einer Erbschaft ein neuer technischer Pass für das Haus des verstorbenen Vaters erforderlich ist?
Vielen Dank.

Von: Лілія <пенсія після 20 років служби
Thema: Zapovit

Region: Andere Region

Telefon: 050

льготная пенсия через суд

Frage:
Guten Tag. Sagen Sie, ob Wiesel Ihnen von Mutter zu Tochter von 2004 r erzählen wird. Auf einem Schnurrbart muss man immer mehr zu Boden streifen, wie in einem kleinen Haus, das in der Vergangenheit von meiner Mutter privatisiert wurde, wo automatisch alles vorbeigeht.

12:31 06.08.

Notar

Von: Elena <пенсія після 20 років служби
Thema: Kauf- und Verkaufsvertrag für Wohnungen

Botschaft:
Hallo! Bitte sagen Sie mir. Welche Steuern werden beim Kauf einer Wohnung gezahlt?

Und ab welchem ​​Betrag, der im Kaufvertrag angegeben ist, oder aus dem geschätzten Wert des BTI?
Danke im Voraus für die Antwort!
Von: Arthur <пенсія після 20 років служби
Betrifft: Vertrag mit dem Mediator über die Erbringung von Dienstleistungen auf prasevlashtuvannyu.

назначение пенсии по решению суда

Botschaft:
Guten Tag, ich werde eine Beratung benötigen: Ich kann der Rechtskraft zustimmen, wie bei neuen Anforderungen, Siegel und Unterschrift des Direktors.

Von: Irina <
Thema: Änderung des Nachnamens

Botschaft:пенсія після 20 років служби
Hallo, ich habe mehrere Grundstücke, aber jetzt werde ich heiraten und meinen Nachnamen ändern. Muss ich in diesen Grundstücksverträgen etwas ändern, damit sie nach Änderung des Reisepasses gültig sind?
Von: Dina <
Thema: Erbschaft und Wohnungskauf

Botschaft:
Hallo! Bitte sag es mir in dieser Angelegenheit. Ich habe vor, eine Wohnung zu kaufen. Die verkaufte Wohnung wurde 2002 für Bürger H gekauft, zu dieser Zeit war Bürger H verheiratet, hat Kinder, eine Tochter und einen Sohn.

назначение пенсии по решению суда

Ein Jahr später, im Jahr 2003, stirbt der Ehemann des Bürgers N., die Tochter erstellt das Erbe, der Sohn und der Bürger N lehnen das Erbe zugunsten der Tochter ab. Was ist zu tun, um sich beim Kauf dieser Wohnung zu schützen?

Von: Anatoly <пенсія після 20 років служби
Thema: Austausch eines Teils einer Wohnung gegen einen Stand

Botschaft:
In meiner Macht steht 1/3 des Dreizimmerteils der Wohnung, der in der Natur nicht zu sehen ist, da ich für Stände in Erinnerung bleiben möchte.

Yak dokumentiert, wie viele Wohnungen für alle Bedürfnisse des Anwalts und wer in Wirklichkeit nicht zur Schule gehen muss?пенсія після 20 років служби

Добры дзень, хачу купіць матацыкл з іншай вобласці, матацыкл савецкі але ўладальнік кажа што з дакументамі ўсё впорядке. Ён гатовы адправіць мне матацыкл поштай.

назначение пенсии по решению суда

Падкажыце калі ласка, што рабіць з дакументамі? Ці можна аформіць куплю-продажу дыстанцыйна або ён можа зняць з уліку ў сябе ў горадзе, і разам з матацыклам адправіць мне ўсе дакументы а я пастаўлю яго ў сябе на ўлік?

Ад: Руслан <пенсія після 20 років служби
Тэма: Даверанасць

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0662

пытанне:
Добры дзень, падкажыце калі ласка як зрабіць правільна даверанасць на аўто, каб у далейшым яго можна было б аформіць на сябе, калі мы з жонкай будзем ўпісаны ў генералку, яна зможа на мяне перапісаць дадзены аўтамабіль, або толькі адну жонку ўпісваць
? Дзякуй.пенсія після 20 років служби

Ад: Любов <
Тэма: Спадщина

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 0674243664

пытанне:
У 2014р. у моєї МАМІ памёр другі чоловік. Спадкова справа була відкрита ў дзяржаўнага нотаріуса. Була дуже вялікая черга. Поки чакалі черги ў нас у Роменському районі Сумської області ліквідували дзяржаўнасьць нотаріусів.пенсія після 20 років служби

назначение пенсии по решению суда

За цей період мама перанесла 3 інсульти. Була Надія на дзяржаўнага нотаріуса Шчоб оформити спадщину дешевше, тая не вийшло.

Харчаванне: шчо робити- переоформляти дакументамі в е її чоловіка на неї чі можна буде разам після її смерті дітям ўсе зробити. Вона Жыве сама. Приблизно шчо це буде коштувати ў прыватнага нотаріуса.

Ад: Раман <пенсія після 20 років служби
тэма:

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 097

пытанне:
Добры дзень,
Падкажыце калі ласка, ці неабходна рабіць новы тэхнічны пашпарт на дом памерлага бацькі пры афармленні спадчыны?
Дзякуй.

Ад: Лілія <пенсія після 20 років служби
Тэма: Заповіт

Рэгіён: Другой рэгіён

Тэлефон: 050

можно ли выиграть суд у пенсионного фонда

пытанне:
Добрага дня.Скажіть будь ласка якщо існує Заповіт від матері на дачку від 2004 р. на усе Майне, чы потрібно робити шчэ окремо на зямлю, яка під власним будинком тая агарод, які були приватизовані мамою лише ў мінула році, чы це все аўтаматычная перейде.Дякую.

00:31 06.08.

Нотариал

Ад: Алена <пенсія після 20 років служби
Тэма: Дамова куплі-продажу кватэры

паведамленне:
Добры дзень! Падкажыце калі ласка. Якія падаткі плацяцца пры куплі кватэры?

І ад якой сумы, тая што паказаная ў дамове куплі-продажу, або ад ацэначнага кошту БТІ?
Загадзя дзякуй за адказ!
Ад: Артур <
Тэма: Договір між посерередником в е надання послуг па працевлаштуванню.

паведамленне:
Добрага дня, запатрабую консультації: Чы має договір юридичну сілу, якщо у ньому є реквізити, пячаткі тая підпис дырэктара.

Ад: Ірына <пенсія після 20 років служби
Тэма: Змена прозвішча

можно ли выиграть суд у пенсионного фонда

паведамленне:
Добры дзень, у мяне ёсць некалькі участкаў зямлі, але цяпер я буду выходзіць замуж і змяняць прозвішча. Ці трэба што нешта мяняць у гэтых дагаворах на зямлю, што б яны былі сапраўдныя пасля змены пашпарта?
Ад: Дзіна <
Тэма: спадчыну і купля кватэры

паведамленне:пенсія після 20 років служби
Добры дзень! Падкажыце калі ласка ў такім пытанні. Я маю намеру купіць кватэру. Прадаваная кватэра куплялася на грамадзянку Н ў 2002 годзе, на той момант грамадзянка Н была ў шлюбе, мае дзяцей, дачка і сына.

Праз год, у 2003 памірае муж грамадзянкі Н., дачка афармляе спадчыну, сын і грамадзянка Н адмаўляюцца ад спадчыны на карысць дачкі. Што трэба зрабіць каб засцерагчы сябе пры куплі дадзенай кватэры?

Ад: Анатолій <
Тэма: Обмін частини кватэр на будинок

паведамленне:
У моїй власності знаходзілся 1/3 трикімнатної частини кватэру, не виділена ў натурі, яку я хачу обміняти на будинок.

Які дії тая дакументамі щодо кватэр для цього потрібні враховуючи тыя шчо наявні, спільні дакументамі знаходяться у співвласника який налаштований варажыла да такога наміру, І сприяти таму не збирається?пенсія після 20 років служби

пенсия по решению суда

Witam, chcę kupić motocykl z innego regionu, motocykl radziecki, ale właściciel mówi, że wszystko jest w porządku z dokumentami. Jest gotów wysłać mi motocykl.

Powiedz mi, co mam zrobić z dokumentami? Czy można zdalnie rejestrować sprzedaż i kupno, czy można go wyrejestrować w swoim mieście i wraz z motocyklem przesłać mi wszystkie dokumenty, a ja przeleję to na moje konto?

Od: Ruslan <пенсія після 20 років служби
Temat: Pełnomocnictwo

Region: inny region

Telefon: 0662

Pytanie:
Witam proszę powiedz mi jak zrobić odpowiednie pełnomocnictwo do auta, żeby w przyszłości mogło być wydane dla siebie, jeśli moja żona i ja będziemy wpisani w generale to będzie mogła przepisać dla mnie ten samochód lub po prostu napisać jedną żonę

пенсия по решению суда

? Podziękować.

Od: Ljubow <
Temat: Spadschina

Region: inny region

Telefon: 0674243664

Pytanie:пенсія після 20 років служби
W 2014. inny mężczyzna zmarł w mojej matce. Spadkow, po prawej, został wysłany do suwerennego notariusza. Bula jest bardzo duża. Reszta czekała na nas w powiecie romańskim w obwodzie sumskim, przejmowali suwerennych notariuszy.

W całym okresie moja mama doznała 3 zniewag. Miałem nadzieję, że suwerenny notariusz zorganizuje upadek taniej, ale nie wyszło.

Odżywianie: możliwe jest ponowne zarejestrowanie dokumentów od osoby na niej, która może zostać natychmiast wysłana na śmierć wszystkim dzieciom. Vaughn sama żyje. Będzie blisko prywatnego notariusza.

Od: Roman <
Temat:

Region: inny region

Telefon: 097

пенсия по решению суда

Pytanie:пенсія після 20 років служби
Dobry dzień,
Czy możesz mi powiedzieć, czy przy rejestracji spadku konieczne jest wystawienie nowego paszportu technicznego na dom zmarłego ojca?
Podziękować.

Od: Лілія <
Temat: Zapovit

Region: inny region

Telefon: 050

Pytanie:
Dzień dobry Powiedz, czy łasica będzie opowiadać Ci o córce z matki od 2004 r. na wąsach trzeba coraz bardziej wędrować po ziemi, jak mały dom, który został sprywatyzowany przez moją matkę w przeszłości, w którym wszystko automatycznie minie.

12:31 06.08.

Notariusz

Od: Elena <
Temat: Umowa kupna-sprzedaży mieszkania

Wiadomość:пенсія після 20 років служби
Witaj! Powiedz mi, Proszę. Jakie podatki płaci się przy zakupie mieszkania?

пенсия по истечении 20 лет

A od jakiej kwoty, tej, która jest wskazana w umowie sprzedaży, czy z oszacowanej wartości WIT?
Z góry dzięki za odpowiedź!
Od: Arthur <
Temat: Umowa z mediatorem o świadczenie usług dla prasevlashtuvannyu.

Wiadomość:
Dzień dobry, poproszę o radę: mogę zgodzić się na moc prawną, jak w nowych wymaganiach, pieczęć i podpis dyrektora.

Od: Irina <
Temat: Zmiana nazwiska

Wiadomość:
Witam, mam kilka działek, ale teraz ożenię się i zmienię nazwisko. Czy muszę coś zmienić w tych umowach o ziemię, aby były ważne po zmianie paszportu?
Od: Dina <пенсія після 20 років служби
Temat: spadek i zakup mieszkania

пенсия по истечении 20 лет

Wiadomość:пенсія після 20 років служби
Witaj! Proszę powiedz mi w tej sprawie. Zamierzam kupić mieszkanie. Sprzedawane mieszkanie zostało zakupione dla obywatela H w 2002 r., W tym czasie obywatel H był żonaty, ma dzieci, córkę i syna.

Rok później, w 2003 r., Umiera mąż obywatela N., córka sporządza spadek, syn i obywatel N odmawiają przyjęcia spadku na rzecz córki. Co należy zrobić, aby zabezpieczyć się przy zakupie tego mieszkania?

Od: Anatoly <
Temat: Wymiana części mieszkania na budkę

Wiadomość:пенсія після 20 років служби
W mojej mocy znajduje się 1/3 trzypokojowej części mieszkania, niewidoczna w naturze, jak chcę być zapamiętany za budki.пенсія після 20 років служби

Masz mieszkania na wszystkie potrzeby swojego lekarza, czy masz nauczyciela, który wie, jak ustawić wszystko przed takim umysłem i nie może się do tego zabrać?

Dobrý den, chci koupit motocykl z jiného regionu, sovětský motocykl, ale majitel říká, že s dokumenty je vše v pořádku. Je připraven mi motocykl poslat poštou.

пенсия по истечении 20 лет

Prosím, řekněte mi, co mám dělat s dokumenty? Je možné na dálku zaregistrovat prodej a nákup, nebo jej může odhlásit ve svém městě a poslat mi všechny dokumenty spolu s motocyklem a já si je dám na svůj účet?

Od: Ruslan <пенсія після 20 років служби
Téma: Plná moc

Region: Jiný region

Telefon: 0662

Otázka:пенсія після 20 років служби
Dobrý den, prosím, řekněte mi, jak vytvořit správnou plnou moc pro auto, aby v budoucnu mohlo být vydáno pro vás, pokud budeme s mou ženou obecně zapsáni, bude moci toto auto přepsat na mě, nebo jen napsat jednu manželku
? Poděkovat.

Od: Lyubov <
Téma: Spadschina

адвокат льготная пенсия военнослужащих

Region: Jiný region

Telefon: 0674243664

Otázka:пенсія після 20 років служби
V roce 2014r. v mé matce zemřel další muž. Spadkov vpravo byl poslán k suverénnímu notáři. Bula je velmi velká. Zbytek na nás čekal v romenské čtvrti Sumské oblasti, převzali vládní notáře.пенсія після 20 років служби

Po celou dobu moje matka utrpěla 3 mrtvice. Doufal jsem, že suverénní notář vypracuje pokles levněji, ale nevyšlo to.

адвокат льготная пенсия военнослужащих

Výživa: je možné znovu zaregistrovat dokumenty od osoby, která je zaslána najednou k smrti všem dětem. Vaughn sama žije. Bude to blízko soukromého notáře.

Od: Roman <пенсія після 20 років служби
Téma:

Region: Jiný region

Telefon: 097

Otázka:пенсія після 20 років служби
Dobrý den,
Můžete mi prosím říci, zda je při registraci dědictví nutné vytvořit nový technický pas do domu zesnulého otce?
Poděkovat.

Od: Лілія <пенсія після 20 років служби
Téma: Zapovit

адвокат льготная пенсия военнослужащих

Region: Jiný region

Telefon: 050

Otázka:
Dobrý den. Řekněte, zda vám lasička řekne z matky na dceru z roku 2004 r. na knír je třeba se toulat stále více na zemi, jako malý domek, který v minulosti privatizovala moje matka, kam vše automaticky projde.

12:31 06.08.

Notář

Od: Elena <пенсія після 20 років служби
Téma: Smlouva o prodeji a koupi bytu

Zpráva:
Ahoj! Prosím řekni mi. Jaké daně se platí při koupi bytu?

пенсия военнослужащих 20 лет выслуги

A od jaké částky, od částky, která je uvedena v kupní smlouvě, nebo od odhadované hodnoty ZISZ?
Předem díky za odpověď!
Od: Arthur <
Předmět: Smlouva se zprostředkovatelem o poskytování služeb na prasevlashtuvannyu.

Zpráva:
Dobrý den, poprosím o radu: Nemohu souhlasit s právní silou, jako v nových náležitostech, pečeti a podpisu ředitele.

пенсия военнослужащих 20 лет выслуги

Od: Irina <
Téma: Změna příjmení

Zpráva:пенсія після 20 років служби
Dobrý den, mám několik pozemků, ale teď se ožením a změním si příjmení. Musím v těchto pozemkových smlouvách něco změnit, aby byly platné po změně pasu?
Od: Dina <
Téma: dědictví a koupě bytu

Zpráva:
Ahoj! Prosím, řekněte mi v této věci. Mám v úmyslu koupit byt. Prodaný byt byl koupen pro občana H v roce 2002, v té době byl občan H ženatý, má děti, dceru a syna.

O rok později, v roce 2003, manžel občana N. umírá, dcera vydává dědictví, syn a občan N dědictví odmítají ve prospěch dcery. Co je třeba udělat, abyste se při koupi tohoto bytu chránili?

пенсия военнослужащих 20 лет выслуги

Od: Anatoly <
Téma: Výměna části bytu za stánek

Zpráva:пенсія після 20 років служби
V mých silách je 1/3 třípokojové části bytu, která není v přírodě vidět, protože si chci pamatovat na stánky.

Jak najdete byty pro všechny potřebné byty a jaké doklady musíte znát, jak můžete takové mysli upravit a nemůžete z toho utéct?

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять