ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди. ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування шкоди, отриманої внаслідок кримінального правопорушення.НАЗВА СУДУ

Цивільний позивач: П.І.П., АДРЕСА, ЗСОБИ ЗВ’ЯЗКУ

Цивільний відповідач: П.І.П., АДРЕСА, ЗСОБИ ЗВ’ЯЗКУ

Ціна позову: 9 670 (дев’ять тисяч шістсот сімдесят) грн.,

  моральна шкода – 5 000 (п’ять тисяч) грн.

 ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про відшкодування майнової та моральної шкоди, отриманої внаслідок кримінального правопорушення в порядку ст. 61 КПК України

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

У провадженні Вашого суду слухається кримінальна справа за матеріалами кримінального провадження стосовно ОСОБА 1.

 ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

ФАБУЛА СПРАВИ

 Винність ОСОБА 1 у вчиненні кримінального правопорушення відносно мене, передбачене ст. 186 ч. 2 Кримінального кодексу України, підтверджується матеріалами кримінального провадження.

На даний момент ОСОБА 1 добровільно відшкодовувати мені завдані збитки відмовляється, повертати викрадені грошові кошти не бажає, у зв’язку з чим я вимушений звертатись до суду із цією позовною заявою.

Матеріалами справи встановлено, що цивільний відповідач відкрито викрав у мене 100 грн., а також кредитну картку. З кредитної картки ДАТА трьома  операціями було знято на користь підсудного 9 200 грн., за зняття грошових коштів, які отримані з кредитної лінії на моє ім’я, мені банк нарахував 370 грн. відсотків за користування наданими у кредит грошовими коштами (роздруківку за кредитною карткою додаю).

Відповідно до ст. 1192 ЦК України з урахуванням обставин справи суд за вибором потерпілого може зобов’язати особу, яка завдала шкоди майну, відшкодувати її в натурі або відшкодувати завдані збитки у повному обсязі.

Протиправною поведінкою цивільного відповідача мені спричинено моральну шкоду, яка полягає у нервових розладах та душевних стражданнях. Внаслідок протиправної поведінки відповідача порушений звичний уклад мого життя, я рознервований, вимушений боротися за своє право, моральна шкода також полягає у порушенні мого права власності.

У відповідності до постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах відшкодування моральної шкоди» від 25.05.2001 року № 5 кожна особа оцінює ступень спричиненої моральної шкоди самостійно, виходячи із глибини своїх душевних страждань та самостійно оцінює суму моральної шкоди. Моральну шкоду від протиправної поведінки я оцінюю у 5 000 грн., яка полягає у розладі мого душевного здоров’я внаслідок вчинення щодо мене кримінального правопорушення, переживаннях, які я отримав внаслідок порушення мого права власності, моральних стражданнях, які спричинені протиправною поведінкою цивільного відповідача.

У відповідності до вищевикладеного, на підставі ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1167, 1192 Цивільного кодексу України, постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах відшкодування моральної шкоди» від 25.05.2001 року № 5, керуючись ст. 61, 61 Кримінального Процесуального кодексу України,  —

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

 ПРОШУ:

 

  1. Стягнути з ОСОБА 1, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, на мою користь майнову шкоду на загальну суму 9 670 (дев’ять тисяч шістсот сімдесят) грн.
  2. Стягнути з ОСОБА 1, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, на мою користь моральну шкоду на загальну суму 5 000 грн. (п’ять тисяч гривень).

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

Додатки:

  1. Копії позовної заяви;
  2. Копії роздруківки за кредитною карткою.

ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування майнової та моральної шкоди

ДАТА                                                                                     ПІДПИС

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять