Доповідна прокурору на неналежне розслідування

Доповідна прокурору на неналежне розслідування

Доповідна прокурору на неналежне розслідування. Зразок - Доповідна прокурору на неналежне розслідування. Зразок клопотання в кримінальному провадженні.Процесуальному керівнику – ст. прокурору

______________________________________

 КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 

Доповідна прокурору на неналежне розслідування

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

 

У провадженні НАЗВА СВ перебуває матеріал досудового розслідування за № ____ від ДАТА за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 317 ч. 1 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1. У даному провадженні Вас призначено процесуальним керівником.

Довожу до Вашого відома, що кримінальне розслідування в рамках вищевказаного кримінального провадження здійснюється із чисельними порушеннями норм чинного законодавства, внаслідок чого суттєво порушуються права мого підзахисного, та йому вже завдана суттєва шкода, що є підставою для внесення відомостей до ЄРДР щодо працівників правоохоронних органів та заявлення відводів слідчим.

Так, під час допиту у якості свідка ОСОБА 1 повідомив слідчого ОСОБА 2 про те, що до нього застосовувалась фізична сила під час огляду, огляд проведено незаконно, що попередні показання він давав під впливом психологічного тиску, також він власноруч написав, що побоюється незаконного тиску на нього внаслідок відмови від давання «правильних» показань. Проте, всупереч чинного законодавства, слідчий ОСОБА 2 не внесла відомості до ЄРДР на підставі заяви про злочин та не розпочала кримінальне провадження за повідомленим їй фактом, що суперечить вимогам ст. 214 КПК України.

Більше того, під час допиту ДАТА в якості підозрюваного ОСОБА 1 знов повідомив слідчому ОСОБА 2 про злочини з боку правоохоронних органів щодо нього, проте кримінальне провадження знов не розпочате, відомості до ЄРДР протягом 24 годин не внесені. Далі, під час одночасного допиту ОСОБА 1 та свідків підозрюваний знов робить заяву про злочин щодо нього, про що є відповідні відомості у протоколі, проте, знов, не виконуючи свої службові обов’язки, всупереч вимогам чинного законодавства ст. слідчий ОСОБА 2 знов не вносить відомості до ЄРДР та не розпочинає розслідування повідомлених йому фактів. Більше того, ст. слідчий ОСОБА 2 ставить ОСОБА 1 питання про надані їм свідчення в якості свідка у цьому кримінальному провадженні, достеменно обізнаний, що дані показання є недопустимими в силу п. 6 ч. 2 ст. 87 КПК України, чим ставить підозрюваного у залежність від попередніх свідчень, здійснюючи, фактично, психологічний тиск на нього.

Після того, як ОСОБА 1 змінив свої показання, слідча група збирає додаткові докази у справі, фабрикує матеріали кримінального провадження. Так, ДАТА після другого допиту ОСОБА 1 у якості свідка, слідчий ОСОБА 3 оформив протокол допиту свідка, який нібито, був присутній під час огляду. Проте, у протоколі огляду такої особи не зазначено, оскільки він не був присутній під час даної процесуальної дії.

Слідство проводиться в супереч вимогам ст. ст. 8, 9 КПК однобічно, не об’єктивно і не всестороннє, метою якого є не розкриття злочину та установлення істини по справі, а притягнення конкретної особи до відповідальності за будь-яку ціну.

В діях працівників правоохоронних органів вбачаються чисельні ознаки складів злочинів, про що подані відповідні заяви про злочини.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. ст. 21, 30, 32 Конституції України, ст. ст. 8, 9, 11, 13, 20, п. 6 ч. 2 ст. 87, ст. ст. 214, 223, 233, 234, 237 КПК України та ст. ст. 3, 8 Європейської конвенції прав і основоположних свобод людини, ст. ст. 162, 365- 367 КК України, керуючись ст. 8, 9, 36, 45, 46 Кримінального процесуального кодексу України, —

 Доповідна прокурору на неналежне розслідування

Прошу Вас

Доповідна прокурору на неналежне розслідування

забезпечити законність та верховенство права під час проведення досудового розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні, повідомлення про підозру в якому вручене ОСОБА 1.

Доповідна прокурору на неналежне розслідування

ДАТА                                                                                                       ПІДПИС

Доповідна прокурору на неналежне розслідування

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять