КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобою обвинуваченого

КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобою обвинуваченого

КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобою обвинуваченого.КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобоюНАЗВА СУДУ

ВІД КОГО та В ІНТЕРЕСАХ КОГО

КЛОПОТАННЯ

про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобою обвинуваченого

НАЗВА СУДУ здійснюється кримінальне провадження № ___ від ____ за обвинуваченням ОСОБА 1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. І ст. 186 КПК України.

На сьогоднішній момент стан здоров’я мого клієнта ОСОБА 1 виключає можливість його участі у судових засіданнях, що підтверджується медичною документацією. Геморагічний інсульт, який діагностовано ОСОБА 1, належить до тяжких хвороб, які потребують тривалого стаціонарного лікування, що унеможливлює подальший судовий розгляд.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 335 КПК України,-

КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження у зв’язку із тяжкою хворобою обвинуваченого

ПРОШУ:

Зупинити на час хвороби мого підзахисного, ОСОБА 1, провадження № ___ від ____ щодо нього за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КПК України.

Додаток: копія довідки з лікарні.

ДАТА                                                                                                                             ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять