КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими

КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими

КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими. Зразок КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими. Зразок.НАЗВА СУДУ

КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 

КЛОПОТАННЯ

про визнання речових доказів не допустимими

 

ДАТА в рамках досудового провадження відносно мого клієнта прийнято постанову про визнання та долучення до матеріалів провадження речових доказів, а саме: шприц медичний ємністю 5 мл з голкою в футлярі з прозорою рідиною світло-коричневого кольору.

ДАТА було здійснено відкриття матеріалів кримінального провадження обвинуваченому, про що складений протокол від ДАТА.

Із протоколу про надання доступу до матеріалів (додаткових матеріалів) досудового розслідування вбачається, що ДАТА моєму клієнту П.І.П. було надано доступ до матеріалів досудового розслідування в прошитому та пронумерованому вигляді на 91 аркуші, а саме ТОМ № 1. Нічого іншого на ознайомлення не давалось.

Отже речові докази у даному кримінальному провадженні моєму клієнту не відкривались, хоча на підставі ч. 2 ст. 290 КПК України прокурор або слідчий за його дорученням зобов’язаний надати доступ до матеріалів досудового розслідування, які є в його розпорядженні, у тому числі будь-які докази, які самі по собі або в сукупності з іншими доказами можуть бути використані для доведення невинуватості або меншого ступеня винуватості обвинуваченого, або сприяти пом’якшенню покарання.

Згідно ч. 11 цієї статті сторони кримінального провадження зобов’язані здійснювати відкриття одне одній додаткових матеріалів, отриманих до або під час судового розгляду.

Якщо сторона кримінального провадження не здійснить відкриття матеріалів відповідно до положень цієї статті, суд не має права допустити відомості, що містяться в них, як докази (ч. 12 ст. 290 КПК України).

На підставіч. 2, 12 ст. 290 КПК України, керуючись ст. 89 КПК України, —

КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими

Прошу:

Визнати не допустимими речові докази, визначені постановою про визнання та долучення до матеріалів провадження речових доказів від ДАТА, а саме: шприц медичний ємністю 5 мл з голкою в футлярі з прозорою рідиною світло-коричневого кольору.

КЛОПОТАННЯ про визнання речових доказів не допустимими

Дата:                                                                          ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять