КЛОПОТАННЯ про здійснення судового виклику осіб для допиту

КЛОПОТАННЯ про здійснення судового виклику осіб для допиту

КЛОПОТАННЯ про здійснення судового виклику осіб для допиту. Зразок КЛОПОТАННЯ про здійснення судового виклику осіб для допиту.НАЗВА СУДУ

 ВІД КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

КЛОПОТАННЯ

про здійснення судового виклику осіб для допиту

 

На виконання вимог ч. 2 ст. 315 Кримінального Процесуального кодексу України прошу під час судового розгляду кримінального провадження щодо ОСОБА 1 викликати для допиту до суду наступник свідків захисту:

 

ПЕРЕЛІК СВІДКІВ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ АДРЕСИ ФАКТИЧНГОГО ПРОЖИВАННЯ ТА КОНТАКТНИХ ТЕЛЕФОНІВ

 КЛОПОТАННЯ про здійснення судового виклику осіб для допиту

  

ДАТА                                                                                             ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять