КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК України про визнання доказів недопустимими

КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК України про визнання доказів недопустимими

 

КЛОПОТАННЯ в порядку ст . 89 КПК України про визнання доказів недопустимими. Зразок КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК про визнання доказів недопустимими.КУДИ

ВІД  КОГО

кримінальне провадження № _____ від ___

 КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК України про визнання доказів недопустимими  

КЛОПОТАННЯ

в порядку ст. 89 КПК України

про визнання доказів недопустимими

 

Стороною обвинувачення у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № ____ від _____ за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України, в якості доказів надано протокол огляду місця події від ДАТА. У зв’язку із тим фактом, що протокол не відповідає вимогам чинного законодавства в частині отримання доказу, прошу визнати останній недопустимим доказом з наступних причин: огляд проведено у нічний час з 00.00. до 00.30. години, що є грубим порушенням ч. 4 ст. 223 КПК України, згідно якої проведення слідчих (розшукових) дій у нічний час (з 22 до 6 години) не допускається, за винятком невідкладних випадків, коли затримка в їх проведенні може привести до втрати слідів кримінального правопорушення чи втечі підозрюваного. У зв’язку з тим фактом, що реальних причин вважати, що затримка у проведенні даної слідчої дії могла привести до знищення слідів у слідства не було, підозру у даному кримінальному провадженні також нікому пред’явлено не було. Таким чином, проведення даної слідчої дії не відповідало вимогам чинного законодавства та грубо порушило права учасників огляду (їх грубо було позбавлення відпочинку та сну, особи серед ночі були терміново доставлені для проведення огляду, могли навіть не зорієнтуватись у тому, що відбувається, та через острах чи переляк вказати неправдиві відомості).

Також стороною обвинувачення надано в якості доказу огляду місця події від ДАТА, який не відповідає вимогам чинного законодавства щодо порядку його складення. Так, у протоколі містяться пусті графи для заповнення протоколу, які після його складення та підписання не були перечерпнуті з метою уникнення можливості що-небудь дописати в нього. Більше того, протокол в графі підпис понятих № 1 не містить будь-яких відомостей про понятого, який своїм підписом підтвердив відповідність відомостей у протоколі тим діям, які проводились під час проведення даної слідчої дії. Згідно частини 7 ст. 223 КПК України обшук та огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється з обов’язковою участю не менше двох понятих незалежно від застосування технічних засобів. Не всі пусті графи також перечеркнуті з метою недопущення дописування у протокол додаткових відомостей.

Згідно ст. 86 КПК України доказ визнається допустимим, якщо він отриманий у порядку, встановленому цим кодексом. Недопустимий доказ не може бути використаний при прийнятті процесуальних рішень, на нього не може посилатися суд при ухваленні судового рішення.

У зв’язку з тим фактом, що вищевказані докази отримані з порушенням встановленої процедури, прошу їх визнати недопустимими.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. 86, ч. 4, 7 ст. 223 КПК України, керуючись ст. 89 КПК України, —

КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК України про визнання доказів недопустимими

Прошу:

 

Визнати 2 протоколи огляду місця події від ДАТА недопустимими доказами.

КЛОПОТАННЯ в порядку ст. 89 КПК України про визнання доказів недопустимими

ДАТА                                                               ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять