КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження. Зразок КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження.

НАЗВА СУДУ

КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 

 КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ

про виділення матеріалів кримінального провадження

У провадженні Вашого суду розглядаються матеріали кримінального провадження за обвинуваченням П.І.П., який обвинувачується у тому, що ДАТА близько 22.00 з метою заволодіння чужим майном поєднаного з насильством, небезпечним для життя у момент його заподіяння, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в кафе-крамниці «Черем» — СПД «Бакшитаєва», де взявши з барної стійки кухонний ніж прослідував до підсобного приміщення, де перебував ПОТЕРПІЛИЙ, який працював в якості охоронця вказаної крамниці. Після чого, утримуючи в руці вказаний ніж, навмисно наніс ПОТЕРПІЛОМУ удар ножем згори-вниз в область грудної клітини справа та скориставшись безпорадним станом потерпілого незаконно протиправно заволодів спиртними напоями та належними ОСОБА 2 грошовими коштами у розмірі 4 700 грн. Далі з місця пригоди зник, спричинивши ПОТЕРПІЛОМУ проникаюче колото-різане поранення грудної клітини справа, підшкірну емфізему, тобто тяжкі тілесні ушкодження, як небезпечні в момент їх спричинення, а ОСОБА 2 матеріальний збиток.

На стадії досудового слідства та під час судового розгляду підсудний П.І.П. свою вину визнавав частково, не визнавав в частині заволодіння будь-якими грошовими коштами.

КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження

АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕНИХ В СУДІ ДОКАЗІВ

Таким чином по-перше, немає будь-яких доказів, що у приміщенні кафе станом на ДАТА знаходились будь-які грошові кошти, а по-друге, немає будь-яких доказів того факту, що П.І.П під час здійснення ним розбійного нападу викрав та привласнив собі 4 700 грн.

Відповідно до ст. 2 Кримінального кодексу України підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння. Особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку.

Загальними засадами кримінальної відповідальності відповідно до ст. 7 п. п. 2, 10, п. 2 ст. 9, ст. 17 Кримінального Процесуального кодексу України є законність, презумпція невинуватості та забезпечення доведеності вини. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на користь такої особи.

Належність та достатність доказів є необхідної умовою встановлення  винуватості особи. У матеріалах кримінального провадження не міститься жодного прямого або достатньої кількості непрямих доказів привласнення П.І.П. з приміщення магазину «Черема» будь-яких грошових коштів.

У зв’язку із вищенаведеним, на підставі ч. 3 ст. 217, ст. 334 ч. 1 Кримінального Процесуального кодексу України,

КЛОПОТАННЯ про виділення матеріалів кримінального провадження

Прошу:

 

Виділити в окреме провадження матеріали кримінального провадження за заявою ОСОБА 2 стосовно зникнення грошових коштів у розмірі 4 700 грн. з приміщення магазину «Черемшина», яке знаходиться за адресою: АДРЕСА.

ДАТА                                                                                     ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять