КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади

КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади

КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади. Зразок КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади. Зразки клопотань в кримінальному провадженні.НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО

КЛОПОТАННЯ

про скасування відсторонення від посади

КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади

У Вашому провадженні розглядається матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР ______ року за № _____________ щодо мене за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України. П.І.Б. визнаний у даному кримінальному провадженні потерпілим.

ДАТА ухвалою слідчого судді НАЗВА СУДУ мене, П.І.Б. було відсторонено від посади начальника МІСЦЕ РОБОТИ строком на 2 місяці. Дію даної ухвали пізніше було подовжено ще на один місяць ухвалою слідчого НАЗВА СУДУ. Строк дії останньої ухвали про відсторонення мене від посади становить до ДАТА включно.

Наказом КОГО мене з посади начальника МІСЦЕ РОБОТИ звільнено на підставі мого рапорту.

Таким чином у застосуванні заходу у вигляді відсторонення мене від вищевказаної посади відпала потреба, оскільки з ДАТА з даної посади мене звільнено, доступу до колишнього місця роботи у мене немає, впливати на потерпілого в даному кримінальному провадженні та свідків, я не можу; знищити чи підробити документи та речі, які будь-яким чином можуть вплинути на вирішення питання про мою винуватість/невинуватість у даному кримінальному провадженні, я також не маю можливості; якимось чином впливати на інших свідків у справі, які більше не є моїми співробітниками та не перебувають у моєму підпорядкуванні, я також не буду; протиправно перешкоджати кримінальному провадженню я не збираюся, об’єктивних причин допускати таку можливість з мого боку немає.

Відсторонення мене від посади, яку я більше не обіймаю, не можливе та суперечить вимогам чинного законодавства.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ч. 1 ст. 154, 155, 156, ч. 3 ст. 158КПК України, —

Прошу:

 КЛОПОТАННЯ про скасування відсторонення від посади

Винести ухвалу, якою скасувати відсторонення мене, П.І.Б., від посади МІСЦЕ РОБОТИ у зв’язку із відсутністю потреби в подальшому застосуванні цього заходу.

Додатки:

  1. Копія ухвали про відсторонення;
  2. Копія наказу про звільнення.

ДАТА:                                                                                             ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять