КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження у зв’язку із примиренням

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження у зв’язку із примиренням

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження у зв’язку із примиренням. Зразок КЛОПОТАННя закриття кримінального провадження у зв’язку із примиреннямНАЗВА СУДУ

 ВІД КОГО

 В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 

КЛОПОТАННЯ

 

У провадженні Вашого суду розглядається кримінальне провадження № ________ відносно П.І.П., обвинуваченого за ст. 128 КК України, який 09.02.2015 року внаслідок необережних дій спричинив тілесні ушкодження середньої тяжкості П.І.П. ПОТЕРПІЛОЇ, 31.01.1989 р.н.

В ході судового розгляду обвинувачений П.І.П. та потерпілий П.І.П. примирилися.

П.І.П. ОБВИНУВАЧЕНОГО вибачився за скоєний злочин перед потерпілим та проявив розкаяння у скоєному, потерпілий не має жодних матеріальних чи моральних претензій до обвинуваченого, на обвинуваченого образ не тримає, у підтвердження чого надав суду свою заяву про примирення з винним.

Відповідно до ст. 46 КК України особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, крім корупційних злочинів, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст.ст. 46, 128 КК України, керуючись п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України, —

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження у зв’язку із примиренням

ПРОШУ:

Кримінальне провадження № _____ відносно обвинуваченого П.І.П. за ст. 128 КК України закрити у зв’язку із примиренням із потерпілим.

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження у зв’язку із примиренням

ДАТА                                                                         ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять