КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи

КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи

КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи. Зразок КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи. Зразки процесуальних документів.НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО та В ІНТЕРЕСАХ КОГО

КЛОПОТАННЯ

про доручення проведення судової експертизи

 КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи

У Вашому провадженні перебуває матеріал кримінального провадження за обвинуваченням П.І.П за ст. 176 ч. 1 КК України.

Наразі розглядається питання про застосування примусових заходів медичного характеру на підставі даних психіатричної експертизи від ДАТА ЕКСПЕРТИЗИ.

У зв’язку із неявкою цивільних позивачів слухання по справі неодноразово переносилось. З моменту експертного дослідження стану здоров’я обвинуваченого пройшло більше ніж пів року. На даний момент у суду немає будь-яких доказів щодо теперішнього стану здоров’я обвинуваченого та наявності потреби у амбулаторному лікуванні шляхом застосування примусових заходів медичного характеру.

Відповідно до ст. 12 ч. ч. 7, 8 ЗУ «Про психіатричну допомогу» надання особі амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку припиняється за рішенням комісії лікарів-психіатрів у разі видужання особи або такої зміни стану її психічного здоров’я, що не потребує надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку, або за рішенням суду про відмову в продовженні надання особі амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку. Факт наявності медичного обґрунтування у наданні амбулаторної психіатричної допомоги підтверджується психіатричною експертизою, висновки останньої експертизи втратили актуальність та можуть не відповідати реальному стану здоров’я обвинуваченого.Згідно ч. 4 ст. 513 КПК України якщо буде встановлено, що суспільно небезпечне діяння особа вчинила у стані неосудності, а на момент судового розгляду видужала або внаслідок змін у стані її здоров’я відпала потреба в застосуванні примусових заходів медичного характеру, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру. За для прийняття справедливого рішення по справі вважаю за необхідне проведення судової експертизи.На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. п. 2 ч.2 ст. 332, ст. 509, 513 КПК України:, — Прошу: 1.     Доручити проведення судовій експертній установі психіатричну експертизу стану здоров’я П.І.П.2.     На вирішення експертів поставити таке питання: «Чи існує потреба у застосуванні примусових заходів медичного характеру щодо П.І.П.? Якщо так – який вид заходів є необхідним для його видужання?».

КЛОПОТАННЯ про доручення проведення судової експертизи

 

ДАТА                                                                        ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять