КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій

КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій

КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій. Зразок КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій. Зразки кримінально-процесуальних документів.Слідчому ____________________________

 ВІД КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій

КЛОПОТАННЯ

про проведення слідчих дій

 

У Вашому провадженні перебуває матеріал досудового розслідування  за № ___________________, внесеного до ЄРДР _____ року за фактом дорожньо-транспортної події за ознаками злочину, передбаченого ст. 286 ч. 2 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1.

З метою повного та усестороннього розгляду даного кримінального провадження, а також з’ясування усіх обставин справи та збирання всіх необхідних доказів, у тому числі і тих, які можуть вказувати на невинуватість особи у вчиненні даного кримінального правопорушення, що є обов’язком сторони обвинувачення відповідно ч. 2 ст. 9 КПК України, вважаю за необхідне призначити додаткову судову автотехнічну експертизу за для з’ясування обставин, що мають значення у цьому провадженні, оскільки дані питання на вирішення експертів не ставилися.

На вирішення експерта прошу поставити наступні запитання:

  1. Чи можна встановити швидкість руху автомобілю МАРКИ 1, реєстраційний знак ______________, у момент зіткнення на підставі даних спідометру? (у разі, якщо автомобіль не піддавався ремонту). Якщо так, то з якою швидкістю рухався автомобіль МАРКИ 1, реєстраційний знак ______________, безпосередньо до зіткнення з автомобілем МАРКИ 2, реєстраційний знак _______?
  2. Яка була швидкість автомобілю МАРКИ 1, реєстраційний знак ___________, з урахуванням пошкоджень, які він отримав при зіткненні?
  3. Чи можна встановити момент виникнення небезпеки у даній дорожній обстановці для водія МАРКИ 2, реєстраційний знак ________________? Якщо так, за скільки метрів до місця знаходження автомобілю МАРКИ 2 до початку здійснення маневру повороту ліворуч, виник момент небезпеки?
  4. Чи мав технічну можливість водій МАРКИ 2, реєстраційний знак ___________, реально оцінити швидкість руху автомобілю МАРКИ 1, реєстраційний знак ___________, у даній дорожній обстановці та визначити момент виникнення небезпеки?
  5. Чи мав водій автомобілю МАРКИ 1, реєстраційний знак ________ технічну можливість запобігти зіткненню з моменту виникнення небезпеки для руху?

КЛОПОТАННЯ про проведення слідчих дій

Проведення даних слідчих дій є необхідною умовою прийняття процесуального рішення щодо складення обвинувального акту або закриття кримінального провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 2, ч. 2 ст. 9, ч. 4  ст. 46, 242-245, п.1 ч. 1 ст. 284 КПК України, прошу Вас призначити вищевказану експертизу із постановленням на її вирішення названих питань.

Про прийняте рішення прошу повідомити мене письмово у встановлені законодавством строки.

ДАТА                                                                                              ПІДПИС

 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять