КЛОПОТАННЯ про повернення застави

КЛОПОТАННЯ про повернення застави

 

КЛОПОТАННЯ про повернення застави. Зразок КЛОПОТАННЯ про повернення застави. Зразки кримінально-процесуальних документів.НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО

КЛОПОТАННЯ

про повернення застави

У Вашому провадженні розглядається матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР _______ року за № ________________ щодо мене за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України.

ДАТА ухвалою слідчого судді НАЗВА СУДУ відносно мене було обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 30 000 грн., на виконання якої мною на депозитний рахунок територіального управління Державної судової адміністрації України в _______ області № ____________ в ГУ ДКСУ в ________ області було внесено вищевказану суму. Термін дії застави встановлено у 2 місяці. Відповідно ст. 203 КПК України ухвала про застосування запобіжного заходу припиняє свою дію після закінчення строку дії ухвали про обрання запобіжного заходу. Таким чином строк дії даного запобіжного заходу закінчився ДАТА, запобіжний захід припинив свою дію. З клопотанням до слідчого судді про продовження дії застави ніхто не звертався. Запобіжний захід подовжено не було.

За час дії відносно мене запобіжного заходу у вигляді застави питання про звернення застави в дохід держави не вирішувалось, клопотань від прокурора до слідчого судді не надходило, суд за власною ініціативою також не розглядав даного питання, а тому на підставі ч. 11 ст. 182 КПК України, застава, що не була звернена в дохід держави, повертається підозрюваному, обвинуваченому, заставодавцю після припинення дії цього запобіжного заходу. Необхідності залишення застави за для забезпечення цивільного позову або відшкодування шкоди немає, оскільки таких вимог заявлено не було, матеріальної шкоди від інкримінованого мені кримінального правопорушення не встановлено.

На підставі вищевикладеного, у зв’язку із безпідставністю подальшого знаходження моїх грошових коштів на депозитному рахунку Державної судової адміністрації України, керуючись ч. 11 ст. 182, ст. 203 КПК України, —

ПРОШУ:

 КЛОПОТАННЯ про повернення застави

Повернути мені, П.І.Б., заставу у розмірі 30 000 грн., встановлену на підставі ухвали слідчого НАЗВА СУДУ від ДАТА у зв’язку із закінченням дії строку застави.

КЛОПОТАННЯ про повернення застави

Копія ухвали про застосування застави та копія квитанції про внесення коштів на спеціальний рахунок додаються.

ДАТА:                                                                                 ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять