КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження

КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження

 

КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження. КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження в порядку ст. 221 КПК України.Слідчому ______________

КОГО

В НТЕРЕСАХ КОГО

 

 

КЛОПОТАННЯ

про ознайомлення з матеріалами провадження

 

В порядку ст. 221 КПК України з метою забезпечення прав сторони захисту, вироблення стратегії захисту прошу негайно видати до першого допиту підозрюваного ОСОБА 1 матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № ____________ від _________ року.

Відмова у видачі матеріалів кримінального провадження (за виключеннями, встановленими КПК України) є недопустимою та такою, що грубо порушує норми чинного законодавства.

З метою недопущення здійснення перешкод законній діяльності захисника прошу негайно розглянути дане клопотання та видати матеріали провадження для ознайомлення без затягування у часі.

КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження

ДАТА                                                                         ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять