КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування

КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування

КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування. Зразок КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування.КОМУ

ВІД КОГО та В ІНТЕРЕСАХ КОГО

 

КЛОПОТАННЯ

про об’єднання матеріалів досудового розслідування

 КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування

ДАТА за фактом дорожньо-транспортної події до ЄРДР було внесено відомості та відкрите кримінальне провадження № __, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1.

ФАБУЛА СПРАВИ

На підставі висновків судової автотехнічної експертизи № __ від ДАТА ОСОБА 2 було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбачено ст. 286 ч. 2  КК України.

Таким чином, за фактом однієї ДТП за участю двох водіїв було розпочато два різні кримінальні провадження, розслідування в яких відбувається на підставі одних і тих самих документів: експертиз, протоколів огляду, протоколів виїмки, протоколів слідчих експериментів.

Вважаю, що існує нагальна необхідність об’єднання в одне провадження цих двох матеріалів досудових розслідувань щодо декількох осіб, що передбачене ст. 217 КПК України.

Матеріали цих двох досудових розслідувань не можуть розглядатись в окремих провадженнях, оскільки це може негативно вплинути на повноту досудового розслідування та судового розгляду, оскільки, по-перше, у кримінальному провадженні щодо ОСОБА 2 не проводилась комплексна експертиза, з висновками судової автотехнічної експертизи сторона захисту категорично не згодна, має намір клопотати про проведення додаткової, а у разу потреби, і повторної експертизи. У разі наявності інших висновків, окремий розгляд цих двох проваджень приведе до різних висновків суду, що стане підставою для перегляду. Також неможливо окремо проводити досудове розслідування та судовий розгляд за цими двома провадження у зв’язку із складністю поділу судових витрат, розгляду цивільних позовів, призначення покарання без урахування ступеню вини кожного з учасників ДТП. Також дивним буде статус ОСОБА 1 у кримінальному провадженні щодо ОСОБА 2, який бути підозрюваним у даному кримінальному провадженні не може, а свідком виступати не має права.

Таким чином, з метою повного та усестороннього розслідування даних двох кримінальних проваджень, а також повноти судового розгляду, прошу об’єднати в одному провадженні матеріали двох досудових розслідувань за фактом однієї ДТП, а саме: кримінальне провадження № ___ від ДАТА та № ___ від ДАТА.

КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування

Додатки:

 КЛОПОТАННЯ про об’єднання матеріалів досудового розслідування

ДАТА:                                                                                   ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять