Заява про поновлення строків на касаційне провадження

Заява про поновлення строків на касаційне провадження

Заява про поновлення строків на касаційне провадження.Зразок Заява про поновлення строків на касаційне провадження. Зразки заяв в касаційному провадженні.Вищому спеціалізованому

суду України з розгляду

цивільних та кримінальних справ

вул. П. Орлика, 4-а, м. Київ, 01043

КОГО

ЗАСОБИ ЗВЯЗКУ

Заява про поновлення строків на касаційне провадження

Заява

про поновлення строків на касаційне провадження

 

Прошу вважати причини пропуску строку на касаційне оскарження поважними та поновити їх у зв’язку із тим, що копію ухвали Апеляційного суду ____ області від ДАТА, завірену належним чином, я отримав через 3 місяці після її проголошення, хоча неодноразово писав відповідне клопотання до апеляційного суду, яке подавалось або через конвойну службу у СІЗО, або з місця позбавлення волі.

В час апеляційному розгляді я участі не приймав. Рішення суду апеляційної інстанції мені стало відомо лише під час мого затримання для виконання вироку суду, про наслідки розгляду моєї апеляційної скарги мене повідомлено не було, копія ухвали мені не надсилалась.

Перебуваючи у місцях несвободи я неодноразово подавав клопотання про надання мені копії ухвали суду.

Згідно ч. 2 ст. 426 КПК України касаційна скарга може бути подана засудженим, який тримається під вартою, протягом 3 місяців з дня вручення йому копії рішення.

На підставі вищевикладеного, прошу вважати подану касаційну скаргу без порушення строків на касаційне оскарження, прийняти її до розгляду та відкрити касаційне провадження.

Заява про поновлення строків на касаційне провадження

ДАТА                                                                                              ПІДПИС   

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять