СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України. Зразок СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України.СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України

СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України

 

Слідчому судді НАЗВА СУДУ

 КОГО

СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України

СКАРГА

 НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО

в порядку ст. 303 КПК України

 

10.06.15 року під час обшуку у приміщенні, яке я займаю на підставі договору оренди було вилучено належне мені майно: 4 системні блоки згідно опису за протоколом обшуку.Станом на 10.00 год. 12.06.15 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № ________ від ___ року з клопотанням про арешт вилученого майна до НАЗВА СУДУ не звертались.Згідно ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Таким чином, законних підстав утримувати належне мені майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження не має.З метою недопущення порушення мого права власності мій адвокат 12.06. 15 р. звернувся із письмовою вимогою до слідчого та прокурора про негайне повернення вилученого майна, на що отримав негативну відповідь.Бездіяльність слідчого щодо неповернення належного мені майна є протиправною та такою, що порушує моє право власності та вимоги КПК щодо статусу вилучено під час обшуку майна.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами ст. 169 цього Кодексу володільцем тимчасово вилученого майна.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. 168, 169, ч. 5 ст. 171 КПК України, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України, —

ПРОШУ:

 1.     Визнати бездіяльність слідчого НАЗВА ВІДДІЛКУ П.І.П. СЛІДЧОГО щодо неповернення тимчасово вилученого під час обшуку майна протиправною.2.     Зобов’язати слідчого НАЗВА ВІДДІЛКУ П.І.П. СЛІДЧОГО негайно повернути мені 4 системні блоки із серійними номерами: №№__, вилучені під час обшуку 10.06.2015 року. Копію протоколу обшуку додаю.  

ДАТА:                                                               ПІДПИС

 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

СКАРГА  НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять