Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА. Зразок Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА. Зразки кримінально процесуальних документів.Слідчому НАЗВА ВІДДІЛКУ

КОГО

В ІНТЕРЕСА КОГО

 

Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

 

10.06.15 р. під час обшуку у приміщенні, яке займає П.І.П. на підставі договору оренди було вилучено належне йому майно: 4 системні блоки згідно опису за протоколом обшуку.Станом на 10.00 год. 12.06.15 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № ____ від ______ року з клопотанням про арешт вилученого майна до _________________ районного суду не звертались, про що вже замовлена довідка із суду.

Заява ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

Згідно ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

 

Таким чином, законних підстав утримувати належне П.І.П. майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження не має.З метою недопущення порушення права власності П.І.П. вимагаю негайно повернути йому 4 системні блоки із серійними номерами: №№____. Копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та копію ордеру додаю.  

 

ДАТА:                                                                                  ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять