СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

 

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування. Зразок СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування.Прокурору  ________

 ВІД КОГО

СКАРГА

на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

ДАТА Вами було складено повідомлення про завершення досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за № ___ від ___ року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України. Підставою для закриття досудового розслідування є, на Вашу думку, наявність достатніх доказів для складення обвинувального акту.

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

Не можу погодитись з такими висновками, оскільки проведені не всі слідчі дії, які необхідні для виконання основних завдань кримінального провадження, передбачені ст. 2 КПК України: охорона законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення повного та неупередженого розслідування з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності в міру своєї вини, жоден не винуватий не був обвинувачений.

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

Повнота кримінального провадження не забезпечена, оскільки проведені не всі необхідні та достатні слідчі дії, за для того, щоб мати впевненість у можливості скласти обвинувальний акт.

Так, мій підзахисний не визнає своєї вини, у зв’язку з чим у матеріалах кримінального провадження містяться суперечливі показання з іншими учасниками кримінального провадження, а саме: ДАНІ СВІДКІВ. З метою з’ясування розбіжностей у показаннях цих осіб необхідно провести одночасний їх допит (окрім підозрюваного з потерпілим), щоб усунути розбіжності та встановити істину по справі в порядку ст. 224 ч. 9 КПК України.

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

Крім того, вважаю за необхідне витребувати журнал перевірок УСТАНОВА. Також слідство не зібрало необхідних і достатніх доказів щодо тиску підозрюваного на потерпілого шляхом притягнення останнього до відповідальності за порушення умов відбування покарання. Слідством не з’ясовано кому належав вилучений 31.03.2013 року мобільний телефон на робочому місці ПОТЕРПІЛОГО, що могло бути з’ясовано за допомогою отримання роздруківці дзвінків з даного телефону, його імей-коду, а також запиту оператору мобільного зв’язку.

Також необхідно допитати понятих, які були присутні під час перевірки та вилучення мобільного телефону: ДАНІ ОСІБ, які складали акт про вилучення мобільного телефону.

Лише після проведення цих необхідних слідчих дій можна буде вважати слідство повним та неупередженим.

У зв’язку з цим, вважаю рішення про закінчення досудового слідства є передчасним та таким, яке в порядку ч. 2 ст. 305 КПК України, підлягає скасуванню самим слідчим.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 13 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, прошу рішення про закінчення досудового розслідування скасувати у зв’язку із необхідністю проведення слідчих дій за для встановлення істини по справі, за для чого поставити питання про продовження строків досудового розслідування у зв’язку з особливою складністю.

Клопотання про ініціювання проведення слідчих дій додаю.

СКАРГА на прийняття рішення про завершення досудового розслідування

ДАТА                                                                                     ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять