КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження. Зразок КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження. Зразки процесуальних документів.Прокурору _______________________

ВІД КОГО

 

 

КЛОПОТАННЯ

про закриття кримінального провадження

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження

У Вашому провадженні перебуває матеріал досудового розслідування  за № ________ від _________ за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ОСОБА 1.

У зв’язку із відсутністю у матеріалах кримінального провадження прямих, достатніх та належних доказів, які б окремо або у своїй сукупності підтверджували факт скоєння ОСОБА 1 кримінального правопорушення стосовно ОСОБА 2, наявністю доказів, які доводять непричетність до інкримінованого правопорушення, а також наявністю у сторони захисту зауважень щодо порядку отримання доказів, у зв’язку з чим деякі із них у судовому порядку мають бути визнані недопустимими, вважаю, що подія кримінального правопорушення не доведена.

Основним завдання кримінального провадження, які передбачені ст. 2 КПК України є, у т.ч. і забезпечення повного та неупередженого розслідування з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності в міру своєї вини, жоден не винуватий не був обвинувачений.

На підставі п. 1 ч. 2 ст. 283, п.1 ч. 1 ст. 284 КПК України прошу прийняти рішення про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № ________ від ______, у зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення.

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження

 

ДАТА                                                                                              ПІДПИС

 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

 

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять