КЛОПОТАННЯ про закритий судовий розгляд

КЛОПОТАННЯ про закритий судовий розгляд

КЛОПОТАННЯ про закритий судовий розгляд. Зразок КЛОПОТАННЯ про закритий судовий розгляд. Зразки процесуальних документів. Каталог адвокатів Києва.

НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО та В ІНТЕРЕСАХ КОГО

КЛОПОТАННЯ

про закритий судовий розгляд

КЛОПОТАННЯ про закритий судовий розгляд

На ДАТА призначено судовий розгляд за кримінальним провадженням № ___, внесеним до ЄРДР ДАТА за обвинуваченням ОСОБА 1 за ч.1 ст. 152 КК України.

З огляду на особливості складу злочину, з метою захисту інформації, що належить до приватної, та прямої вказівки законодавця на можливість здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні щодо розгляду справи про злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості, вважаю за необхідне слухати справу протягом всього провадження у закритому судовому засіданні.

На підставі вищевикладеного, керуючись п. 4 ч. 2 ст. 27 КПК України, —

ПРОШУ:

Судовий розгляд за кримінальним провадженням № ___ від ДАТА проводити упродовж усього судового провадження у закритому судовому засіданні.

ДАТА                                                                                          ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять