КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді

КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді

КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді. Зразок КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді. Зразки клопотань в кримінальному провадженні.НАЗВА СУДУ

КОГО

В ІНТЕРЕСАХ КОГО

КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді

КЛОПОТАННЯ

про дослідження речових доказів в суді

 

ДАТА в рамках досудового провадження №___ прийнято постанову про визнання та долучення до матеріалів провадження речових доказів, а саме: шприц медичний ємністю 5 мл з голкою в футлярі з прозорою рідиною світло-коричневого кольору.

Під час першого судового засідання сторонами провадження був визначений обсяг та порядок дослідження доказів шляхом дослідження усіх доказів у справі.

Керуючись ст. 357 КПК України, яка передбачає порядок дослідження доказів в судовому засіданні та надає сторонам провадження оглянути їх для ознайомлення та з огляду на можливість їх доставлення до суду через негабаритність, —

КЛОПОТАННЯ про дослідження речових доказів в суді

Прошу:

 

Дослідити речові докази, визначені постановою про визнання та долучення до матеріалів провадження речових доказів від ДАТА, в судовому засіданні.

Дата:                                                                          ПІДПИС

НЕ ЗАБУДЬТЕ ДОДАТИ СЕБЕ ДО КАТАЛОГУ адвокатів та юристів:

 

До речі наш портал дає Вам можливість здійснити перший крок, або продовжити “крокувати” в напрямку створення саме вашого бренду шляхом додання інформації про Вас до нашого каталогу адвокатів та юристів за цим посиланням.

Крім того на нашому порталі розміщена велика кількість зразків юридичних та процесуальних документів, що буде доречно не тільки молодим, а і досвідченним адвокатам.

Нотариальные услуги                   На Главную                   Контакты                          Зарегистрироваться в каталоге Адвокатов

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять