судовий наказ Київ

контрагент задерживает оплату, Клиент задерживает оплату, взыскание долга с клиента,судовий наказ Київ.

 судебный приказ киев, судебный приказ адвокат, суд наказ Киев, судебный приказ Киев, судовий наказ Київ, суд наказ Київ, борг суд наказ Київ, контрагент не платить, як повернути оплату товару, не платять за товар, Треба повернути борги, адвокат судовий наказ

контрагент задерживает оплату, Клиент задерживает оплату, взыскание долга с клиента, судебный приказ киев, судебный приказ адвокат, суд наказ Киев, судебный приказ Киев, судовий наказ Київ, суд наказ Київ, борг суд наказ Київ, контрагент не платить, як повернути оплату товару, не платять за товар, Треба повернути борги, адвокат судовий наказ

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА В ОФІСІ:

(093) 266-7789

 

 Ви також можете задати своє питання АДВОКАТУ в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації адвоката в терміновому порядку, радимо Вам, записатися на консультацію в офісі. Консультація за телефоном не проводиться. 

Судовий наказ — найкоротший правовий шлях суб’єктів господарювання при поверненні боргу, сума якого не перевищує 268400 гривень

 

     В бесідах з підприємцями постійно чутно розмови про деяких недобросовісних контрагентів, якими поставлено товар чи надано послуги, а розрахунок так ними і не здійснено. Чи навпаки перераховано передоплату, а роботу не зроблено, товар не поставлено.

    Водночас, суб’єкту господарювання, що зазнає збитків, не завжди зручно нагадувати контрагенту про борг, чи то наявна давня співпраця, багато інших поставок, поважний клієнт, просто незручно, а менеджер передзвонюючи багато разів чує лише обіцянки про виконання зобов’язань в майбутньому.

Хочу зазначити, що мета у цих несумлінних підприємців може бути різна – бажання користуватись чужими коштами, швидкі безвідсоткові додаткові кошти в оборот, навіть просто авантюризм. 

Що робити?

На мою думку, найкоротший правовий шлях повернення боргу суб’єкту господарювання є судовий наказ!

Зазначене твердження обґрунтую тим, що:

— відсутні взагалі засідання в суді на яких повинні бути присутні сторони;

— суд розглядає заяву про видачу судового наказу лише 5 днів;

— суд розглядає заяву навіть без повідомлення сторін;

— судовий збір всього 248 гривень 10 копійок.

І головне:

СУДОВИЙ НАКАЗ В АПЕЛЯЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ НЕ ОСКАРЖУЄТЬСЯ!

 

    Одразу після набрання судовим наказом законної сили можна йти до приватних виконавців.

   Підкреслю, що сума боргу, відшкодування якої дозволяє йти цим шляхом, не повинна перевищувати, станом на 1 січня 2022 року, 268400 гривень.

   Таким чином, судовий наказ, як інструмент повернення боргів, для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є швидким та ефективним правовим засобом.

   А наявність позитивних рішень судів за складеними мною заявами про видачу судового наказу дає можливість кваліфіковано представити Ваші інтереси та повернути борги у правовий спосіб.

Адвокат Вадим ДАВИДЕНКО

судовий наказ Київ

Вопрос:
Продается 4 -х комнатная квартира один владелец бабушка, ее дочка прописана и дети. Детям мальчику 23 года, девочке 20 лет. Девочка имеет тоже часть этой квартиры?

судовий наказ Київ

От: Ирина <
Тема:Переоформление документов на дом в связи со смертью основного владельца
Регион:Киев
Телефон:+380

Вопрос:судовий наказ Адвокат
Добрый день! Прошу помочь, по мере возможности, с исходом вопроса.

судебный приказ киев

Основной владелец частного дома (дедушка) умер 17 лет назад, но никто документы не менял. Сейчас необходимо переоформить дом на бабушку (официальную жену-вдову) и сына.судовий наказ Київ

судебный приказ киев

Но проблема в том, что бабушка уже с трудом передвигается и возьмет ее к нотариусу и обратно проблематично. Хочу узнать, какой перечень документов необходимо иметь для переоформления и есть ли вариант переоформить документы.

судебный приказ адвокат

по доверенности от бабушки на имя сына документа.судовий наказ Київ

Еще есть заминка в том, что дедушка Леонид, а у сына в паспорте написано Леонтьевич, вместо Леонидовича (допустили ошибку при выдаче тома паспорта).

судебный приказ адвокат

Наличие решения суда (требовалось для переоформления машины), в котором подтверждено родство отца и сына.
Заранее благодарна!

От: Елена <судовий наказ Київ Тема:удешевление ипотечного кредита
Регион:Киев

суд наказ Киев

Телефон:097
Вопрос:
Добрый день. В связи с изменениями по ипотечному кредитованию хочу узнать, какие есть шансы и возможности для получения ипотеки.

суд наказ Киев

Я проживаю с сыном на съемной квартире в Киеве. Сыну 22 года, только устроился на работу, не женат, участвовал в приватизации квартиры у отца, на штампе написано 16.53 кв.м.судовий наказ Київ
Меня зовут Елена, мне 41 год, офиц.

борг суд наказ Київ

стаж на последнем месте работы более 3-х лет. В приватизации не участвовала, прописана у мамы в Черкассах. Договора аренды жилья нет.судовий наказ Київ
Что нам нужно, чтобы получить ипотеку?
От: Надежда <
Тема:Оформление наследства.

Регион:Киевская область

Телефон:066
Вопрос:судовий наказ Київ
Добрый вечер!

борг суд наказ Київ

Скажите, пожалуйста, сколько будет стоить оформление наследства. Нас 3 сестры, мама умерла (папы тоже нет уже больше 10 лет) и мы хотим 2 земельных пай поделить на троих.

контрагент не платить

Интересует стоимость самого переоформления и регистрации. Все документы есть в наличии акты и кадастровые номера на оба платежа. Спасибо.судовий наказ Київ

От: Андрей <
Тема:Спадщина
Регион:Кевская область
Телефон:+380
Вопрос:

контрагент не платить

Письмо смертника батька заповіт складов на сину и невістку, але в будінку прописан онук від другого сіна який помер але там проживів,ъ онук робів ремонт у трѣхъ міннатах, на чо може претендувати онук?

Треба повернути борги

От: Светлана <судовий наказ Київ
Тема:Недвижимость
Регион:Другой регион
Телефон:+3
Вопрос:судовий наказ Київ

Добрый день! У меня такой вопрос мужу двоюродная бабушка хочет переписать квартиру, мы хорошо, если бы узнать, как лучше оформить как дарственную или куплю-продажу?

Треба повернути борги

Можно ли оформить у частного нотариуса или нужен государственный?судовий наказ Київ

И, если она оформит дарственную, муж сразу же может ее оформить на себя или необходимо будет установить срок?

контрагент задерживает оплату

питання:
Продаеться 4 -х кімнатна квартира один власник бабушка, її дочка прописана і дети. Детям хлопчику 23, девочке 20. Вони вирішили, що отримують з цієї квартири все крім девочки. Дівочка має також частину цієї квартири?

Від: Ирина <
Тема:Переоформлення документів на дім у зв’язку зі смертю основного власника
Регіон:Київ
Телефон:+380

контрагент задерживает оплату

питання:
Добрый день! Прошу допомогти, по мірі можливості, з рішенням питання. Основний власник частного будинку (дедушка) умер 17 років тому, но документи ніхто не менел. Зараз необхідно переоформити дом на бабушку (офіційну жену-вдову) і сина.судовий наказ Київ

Але проблема в тому, що бабушка вже з трудом передвигається і возить її до нотаріусу і навпаки проблематично.

Клиент задерживает оплату

Хочу дізнатися який переоформлення документів необхідно мати при собі для переоформлення документів і є варіант переоформити документи по довіреності від бабушок на ім’я сина.

Ще є замінка в тому, що дедушка Леонід, а у сина в паспорті написано Леонтьевича, замість Леонидовича (допустили помилку при видачі паспорта). Але є рішення суду (требовалось для переоформлення машини), в якому підтверджено родство відца і сина.судовий наказ Київ
Заранее благодарна!

Клиент задерживает оплату

От: Елена < Тема:удешевлення іпотечного кредиту
Регіон:Київ
Телефон:097
питання:
Добрый день. У зв’язку з прийняттям змін в іпотечному кредитуванні хочу отримати якісь шанси та можливості для отримання іпотеки.судовий наказ Київ

Я проживаю з сином на съємній квартирі в Киеве. Сину 22 року, тільки влаштувався на роботу, не жінка, участвовала в приватизації квартири у отця, на штампах написано 16,53 кв.м.
Меня зовут Елена, мені 41 рік, офіц.

взыскание долга с клиента

стаж на останньому місці роботи більше 3-х років. У приватизації участі не приймала, прописана у мами в Черкасах. Договору на оренду житла немає.
Что нам нужно, чтобы получить ипотеку?
От: Надежда <
Тема:Оформлення наследства.судовий наказ Київ

Регион:Киевская область

Телефон: 066
питання:
Добрый вечер! Нас 3 сестри, мама умерла (папи теж немає вже більше 10 років) і ми хотім 2 земельних пая поділити на троїх.

взыскание долга с клиента

Интересует стоимость самого переоформлення і реєстрації. Всі документи є в наявності акти і кадастрові номери на оба пая. Спасибі.

Від: Андрій <
Тема:Спадщина
Регіон:Кевская область
Телефон:+380
питання:судовий наказ Київ

судебный приказ киев

Після смерті батька заповіт складений на сину і невістку, але в будинку прописаний онук від другого сина який помер але там жив, онук робив ремонт у трьох кімнатах, на що може претендувати онук?
Від: Светлана <
Тема:Нерухомість
Регион:Другой регіон
Телефон:+3
питання:судовий наказ Київ

Добрый день! У мене такий питання мого чоловіка двоюродна бабушка хоче переписати квартиру, ми добре, якщо як краще оформити як дарственну чи куплю-продажу?

судебный приказ киев

Чи можна оформити у частного нотаріуса або потрібен державний? Я, якщо вона оформить дарственну, муж мій відразу ж може її оформити на себе або потрібно буде подождати певний термін?

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять